Szerelőgép kezelő

Munkatársat keresünk Budapestre szerelőgép kezelő munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • szerelőautomaták (egyedi célgépek) kezelése, folyamatos termelés biztosítása
  • szerelőgépek üzem közbeni hibáinak javítása
  • tervszerű karbantartásokban részvétel
  • részvétel az esetleges gépmegállások okainak hibafeltárásában
  • fejlesztési javaslatok, javaslattétel a berendezések hibamentes működtetéséhez szükséges műszaki megoldásokra
  • részvétel az új szerelőgépek fejlesztésében és beüzemelésében
  • folyamatos munkarend 12 órás műszakokkal

Elvárások:

  • alapfokú műszaki ismeretek
  • gyári környezetben, szerelő automaták kezelésében szerzett tapasztalat
  • precíz munkavégzés, kreativitás

Előnyt jelent:

  • pneumatikai és hajtási ismeretek, alkatrész rendező-adagoló berendezések ismerete, szereléstechnológiai és szenzortechnikai ismeretek
  • elektroműszerész ismeretek
  • műanyag fröccsöntés technológia ismerete
  • középfokú végzettség, technikusi végzettség (szakirány: automatizálás, irányítás-technika vagy gépészet, mechanikai műszerész)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, teljesítménybér, lojalitás bónusz
  • Nettó 270.000-350.000/hó kereseti lehetőség
  • 25.000,- forint cafeteria/hó
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Korszerű munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület Jászberényi út

A “Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldje el nekünk jelentkezését! Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot.

    Elfogadjuk a kihívást

    Felvesszük a versenyt és készek vagyunk új megoldást nyújtani speciális csomagolási kihívására.