Karbantartó munkatárs

Szeretnéd hasznosan tölteni a napjaidat? Velünk lehetőséged nyílik, hogy mindezt átéld és közben folyamatosan fejlődj. Munkatársat keresünk Budapestre karbantartó munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása és karbantartási dokumentációinak vezetése
  • Anyagellátó rendszer ellenőrzése és karbantartása, anyagfelszívók, szárítók, mesterkeverék adagolók javítása
  • Gépészeti üzemeltetés
  • Szerszám fűtésszabályozók, temperálók javítása, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség (minimum szakmunkásképző)
  • Fröccsöntő területen szerzett munkatapasztalat
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi nettó 25.000 forint cafeteria
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • 1 műszakos munkarend
  • Stabil cégháttér

Szükséges tapasztalat:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület Jászberényi út 82.

A “Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldje el nekünk jelentkezését! Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot.

    Elfogadjuk a kihívást

    Felvesszük a versenyt és készek vagyunk új megoldást nyújtani speciális csomagolási kihívására.