Betanított fröccsöntő munkatárs

Munkatársat keresünk Budapestre betanított fröccsöntő munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • Késztermékek csomagolása, vizuális ellenőrzése
  • Egyszerűbb, manuális összeszerelési feladatok
  • Termékek válogatása, utómunkálása

Munkavégzés rendje:

  • Folyamatos munkarend 12 órás műszakokkal
  • 15 munkanap/hó (2-3 nap munkanap, majd 2-3 nap pihenőnap)
  • Minden második hétvége szabad (minden második hétvége 3 napos)

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, teljesítménybér rendszerrel, cafeteriával
    • Várható nettó bér: 230.000-280.000 forint/hó (nincs benne a cafeteria)
    • Cafeteria: éves nettó 300.000 forint
    • Lojalitás bónusz= + fél havi bér (évente 2 részletben fizetve és folyamatosan emelkedik az összeg)
    • Év végi jutalom

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság
  • Magyar nyelvtudás
  • Precizitás
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület Jászberényi út

A “Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldje el nekünk jelentkezését! Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot.

    Elfogadjuk a kihívást

    Felvesszük a versenyt és készek vagyunk új megoldást nyújtani speciális csomagolási kihívására.